Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ma ktos juz odpowiedzi z poziomu rozszerzonego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać, że nie za dużo wiecie... Dlaczegi Paryski? Skojarzyło mi się jak czytałem, że Francja czerpie energię z elektrowni jądrowych i to w większości zasila państwo... Takich rzeczy należy sie spodziewać i były! Elektrownia jądrowa to nowe elektrownie i sposób pozyskania energii... mają dużo złóż uranu, więc co im szkodzi! MYŚLCIE trochę! MATURA TO TEST NA LOGIKĘ I TROCHĘ WŁASNEJ WIEDZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.cke.edu.pl/images/stories/001_M...eografia_pp.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno we wszystkich zadaniach było napisane: PODKREŚL... a nie ZAZNACZ W KÓŁKO... Mi za bardzo podkreślanie nie wychodziło i długopisałem podkreślając, kreśliłem po odpowiedzi... taka anegdotka ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Dziewczyno we wszystkich zadaniach było napisane: PODKREŚL... a nie ZAZNACZ W KÓŁKO... Mi za bardzo podkreślanie nie wychodziło i długopisałem podkreślając, kreśliłem po odpowiedzi... taka anegdotka ;D
Było nie pić tyle przed marutą to by Ci sie ręce nie trzęsły... ;p Wiem po sobie ;p xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co jest z tymi odpowiedziami? nigdzie nie moge znaleść! wstawiajcie please!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie miały byc odpowiedzi w tych rysunkach z padaniem cieni słonecznych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tą skałą osadową napisałem, że luźna... Wydaje mi się, że pochodzenia organicznego tak szybko by nie wypiętrzyło do góry, że aż zza drzew wystaje ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######pliki.serwisyregionalne.pl/MATURA%2...eografia_PP.pdf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na przykładowe odpowiedzi to się dopiwesz szukamy szukamy ajk ktoś znajdzie to niech da link tylko o ODPOWIEDZI MI CHODZI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłam do OKE, odpowiedzi wzięte w kółko beda uznawane!!!!! kamien z serca;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.mmkrakow.pl/3855/2010/5/12/matu...a?category=news tu szybciej pobierzecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRISO! haha nie piłem wczoraj nie czuję takiego braku alkoholu w moim organizmie, że aż mi by miały ręce latać ;D w du*** to miałem, że nierówno... Ważne, że podkreśliłem dobrą odpowiedź;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dzwoniłam do OKE, odpowiedzi wzięte w kółko beda uznawane!!!!! kamien z serca;)
TAK DZWONIŁAS NA SERIO???? BO JA TEZ MAM W KÓLKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie moge wlączyć linku ? wyskakuje mi ciagle strona forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaahttp://www.edulandia.pl/Edulandia/1,98377,7876515,Matura_2010___geografia__odpowiedzi_do_poziomu_podstawowego.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a z tymi pradolinami jakie mialy byc odp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mariusz~ napisał:
Dlaczego nie moge wlączyć linku ? wyskakuje mi ciagle strona forum.
strona ładuje się dlatego widzisz obraz forum, bynajmniej tak było u mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, Pan powiedział mi, ze jakas granica rozsadku musi byc;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
KRISO! haha nie piłem wczoraj nie czuję takiego braku alkoholu w moim organizmie, że aż mi by miały ręce latać ;D w du*** to miałem, że nierówno... Ważne, że podkreśliłem dobrą odpowiedź;D
JESTES BARDZO PEWNY SIEBIE KOLEGO, MOZE NIE KAZDEMU POSZLO TAK DOBRZE JAK TOBIE WIEC SPOKOJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...